تخفیف یابان

درباره ما

اکوسیستم شهرهای امروزی با وجود اشتغال به کار اکثر شهروندان و تراکم ترافیک مرکز شهر به خصوص بازار، همچنین کمی وقت جهت دسترسی فیزیکی به فروشگاهها در کنار معضلات حمل و نقل عمومی امکان گردش در میان پاساژها و مغازه های گوناگون را برای کاربران دشوار و زمان بر می سازد.

در کنار این مشکلات مشتریانی که در شهرستانها یا روستا های دورتر از مراکز استانها و پایتخت زندگی میکنند، امکان حضور فیزیکی در مغازه یا دفاتر فروش محصولات را به دشواری به دست می آورند.

علاوه بر آن بروز پدیده هایی همچون شیوع بیماریهای واگیر دار همچون کرونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی باعث ایجاد محدودیت حضور اشخاص در بازار و پاساژ می گردد چرا که جلوگیری از انتقال بیماری و حفظ جان اشخاص از اهمیت بسیاری برخوردار است.

اینجاست که فناوریهای نوین ارتباطی از قبیل اینترنت و شبکه های اجتماعی به کمک ما می آیند و مشکلات تردد کاربران به بازار و دسترسی به کالای مطمئن را فراهم می سازند.

ما نیز به عنوان بخش کوچکی از شبکه بزرگ تامین و فروش لوازم منزل بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخفیف یابان، امکان دسترسی مشتریان محترم را به کالاهای با کیفیت و اورجینال فراهم آوریم.

فروشگاه آنلاین تخفیف یابان با هدف تامین نیاز مشتریان برای دسترسی به محصولات لوازم خانگی، شیرآلات، لوازم جانبی الکترونیک و موبایل فعالیت خود را آغاز نموده و افتخار دارد که اجناس مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت، در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه نسبت به دیگر رقبا به تمامی نقاط دور یا نزدیک کشور ارسال نماید. جهت مشاهده شیوه های ارتباط با ما به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.